Licensed to O*H*I*O Masters Swim Club Hy-Tek's Meet Manager 10/15/2006 07:23 PM

                         Oberlin SCY 2006 - 10/15/2006                         

                                    Results                                    

 

Event 1  Women 45-49 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Bayless, Margaret L       49 O*H*-LE              7:12.00    7:16.09   15  

  5 Collins, Joanne F         46 O*H*-LE              8:00.00    7:48.04   14  

 

Event 1  Women 50-54 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Rothenberg, Diane F       53 O*H*-LE              6:20.00    6:36.33   17  

  6 Tobin, Susanne M          51 O*H*-LE              8:24.17    7:54.63   13  

 

Event 1  Women 65-69 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  8 Hall, Prudy J             68 O*H*-LE              9:00.00    9:09.24   11  

 

Event 1  Women 70-74 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  9 Waite, Nancy A            72 O*H*-LE              9:45.00    9:15.69    9  

 11 Kron, lilly G             74 O*H*-LE              9:15.00   10:06.07    6  

 

Event 1  Women 75-79 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 12 Ganzel, Carol H           75 O*H*-LE             12:10.00   12:32.42    5  

 

Event 1  Men 45-49 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Janasko, James            48 O*H*-LE              6:00.00    6:09.99   20  

 

Event 1  Men 50-54 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Horwitz, Lou              53 O*H*-LE              7:00.00    6:52.57   16  

  7 Moon, Tom R               50 Unattached           8:03.64    7:54.68   12  

 

Event 1  Men 75-79 500 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 10 Daily, John R             78 O*H*-LE              9:25.00    9:16.11    7  

 

Event 2  Women 35-39 50 Yard Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Brennan, Martha           35 O*H*-LE                   NT      38.10   16  

 

Event 2  Women 45-49 50 Yard Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Weishar, Eve A            49 O*H*-LE                   NT      53.68   15  

 

Event 2  Men 40-44 50 Yard Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Moore, Craig L            40 OHSHA                     NT      28.01   20  

 

Event 2  Men 60-64 50 Yard Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Washburn, Keith E         62 O*H*-LE                38.50      36.72   17  

 

Event 3  Women 50-54 100 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  5 Rothenberg, Diane F       53 O*H*-LE              1:18.00    1:26.59   14  

 

Event 3  Women 55-59 100 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  8 McGovern, Anne L          59 O*H*-LE                   NT    2:00.77   11  

 

Event 3  Women 70-74 100 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  7 Waite, Nancy A            72 O*H*-LE              2:00.00    1:53.49   12  

  9 Drummond, Marion G        74 O*H*-LE              2:22.16    2:22.90    9  

 

Event 3  Men 35-39 100 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Schardt, Tom F            39 MICH-MI              1:08.90    1:15.32   15  

 

Event 3  Men 40-44 100 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Baldwin, Norm             44 CSMT                 1:01.00    1:00.69   20  

 

Event 3  Men 50-54 100 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Horwitz, Lou              53 O*H*-LE              1:10.00    1:09.45   17  

 

Event 3  Men 55-59 100 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Sloan, John               55 Illinois                  NT    1:12.77   16  

  6 McDonald, Bob C           57 O*H*-LE              1:30.00    1:31.66   13  

 

Event 5  Women 45-49 200 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  6 Inderhees, Joan E         49 O*H*-LE                   NT    3:21.09   13  

  8 Collins, Joanne F         46 O*H*-LE                   NT    3:56.09   11  

 

Event 5  Men 35-39 200 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Welch, Shannon L          35 O*H*-LE              2:20.69    2:47.88   17  

 

Event 5  Men 45-49 200 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Janasko, James            48 O*H*-LE              2:30.00    2:50.45   16  

  7 Grassell, Duane V         49 O*H*-LE              3:30.00    3:35.37   12  

 

Event 5  Men 50-54 200 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Arnold, Fredy C           51 O*H*-LE              2:35.00    2:36.83   20  

 

Event 5  Men 55-59 200 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Sloan, John               55 Illinois                  NT    3:01.65   15  

  5 McDonald, Bob C           57 O*H*-LE              3:14.00    3:17.31   14  

 

Event 6  Women 50-54 50 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Tobin, Susanne M          51 O*H*-LE                   NT      50.11   16  

 

Event 6  Women 70-74 50 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Kron, lilly G             74 O*H*-LE                58.00      58.09   15  

  5 Drummond, Marion G        74 O*H*-LE              1:04.53    1:06.04   14  

 

Event 6  Women 75-79 50 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  6 Ganzel, Carol H           75 O*H*-LE              1:20.00    1:13.43   13  

 

Event 6  Men 40-44 50 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Baldwin, Norm             44 CSMT                   28.50      28.60   20  

 

Event 6  Men 50-54 50 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Horwitz, Lou              53 O*H*-LE                32.00      31.93   17  

 

Event 7  Women 45-49 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  8 Kessler, Laura            46 O*H*-LE              1:00.00      59.36   11  

 11 Bayless, Margaret L       49 O*H*-LE              1:18.00    1:18.02    6  

 

Event 7  Women 55-59 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 15 McGovern, Anne L          59 O*H*-LE                   NT    1:36.73    2  

 

Event 7  Women 65-69 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 16 Hall, Prudy J             68 O*H*-LE              1:45.00    1:37.82    1  

 

Event 7  Women 70-74 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 13 Waite, Nancy A            72 O*H*-LE              1:30.00    1:31.08    4  

 17 Drummond, Marion G        74 O*H*-LE              2:04.76    2:09.15  

 

Event 7  Men 30-34 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Brookes, Chris            34 O*H*-LE                53.00      51.99   17  

  6 Lopez, Alphonso A         30 O*H*-LE                   NT      58.63   13  

 

Event 7  Men 35-39 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  5 Schardt, Tom F            39 MICH-MI                54.40      58.53   14  

 

Event 7  Men 40-44 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Moore, Craig L            40 OHSHA                     NT      57.02   16  

  7 Wysmierski, Ed L          42 O*H*-LE                54.00      58.69   12  

 

Event 7  Men 50-54 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Groselle, Jack R          52 O*H*-LE                50.20      49.98   20  

 12 Moon, Tom R               50 Unattached           1:27.24    1:25.54    5  

 

Event 7  Men 55-59 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Dorsch, Bill T            55 O*H*-LE                56.20      57.65   15  

 10 Schellschmidt, Ed         57 O*H*-LE              1:24.00    1:15.66    7  

 

Event 7  Men 60-64 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  9 Washburn, Keith E         62 O*H*-LE              1:13.00    1:13.20    9  

 

Event 7  Men 75-79 100 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 14 Daily, John R             78 O*H*-LE              1:35.00    1:32.89    3  

 

Event 8  Women 45-49 100 Yard Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Collins, Joanne F         46 O*H*-LE                   NT    1:36.74   20  

  2 Weishar, Eve A            49 O*H*-LE                   NT    1:59.56   17  

 

Event 9  Women 50-54 200 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Rothenberg, Diane F       53 O*H*-LE              2:53.00    3:04.29   15  

 

Event 9  Men 40-44 200 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Baldwin, Norm             44 CSMT                 2:20.00    2:16.76   20  

 

Event 9  Men 50-54 200 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Horwitz, Lou              53 O*H*-LE              2:35.00    2:37.29   17  

 

Event 9  Men 55-59 200 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Sloan, John               55 Illinois                  NT    2:43.90   16  

  5 McDonald, Bob C           57 O*H*-LE              3:12.00    3:18.78   14  

 

Event 10  Women 35-39 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  9 Brennan, Martha           35 O*H*-LE                   NT      42.07    9  

 

Event 10  Women 45-49 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  6 Inderhees, Joan E         49 O*H*-LE                   NT      40.85   13  

 

Event 10  Women 50-54 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 11 Tobin, Susanne M          51 O*H*-LE                47.83      47.01    6  

 

Event 10  Women 55-59 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 13 McGovern, Anne L          59 O*H*-LE                   NT      55.34    4  

 

Event 10  Women 70-74 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

 12 Kron, lilly G             74 O*H*-LE                55.00      50.95    5  

 14 Drummond, Marion G        74 O*H*-LE              1:17.93    1:24.18    3  

 

Event 10  Men 30-34 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  5 Lopez, Alphonso A         30 O*H*-LE                   NT      38.35   14  

 

Event 10  Men 35-39 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Welch, Shannon L          35 O*H*-LE                29.00      31.08   20  

 

Event 10  Men 45-49 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  4 Janasko, James            48 O*H*-LE                40.00      35.45   15  

 10 Grassell, Duane V         49 O*H*-LE                49.00      44.74    7  

 

Event 10  Men 50-54 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  2 Arnold, Fredy C           51 O*H*-LE                32.00      31.65   17  

 

Event 10  Men 55-59 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  3 Sloan, John               55 Illinois                  NT      35.05   16  

  7 Schellschmidt, Ed         57 O*H*-LE                42.00      40.86   12  

 

Event 10  Men 60-64 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  8 Washburn, Keith E         62 O*H*-LE                39.00      41.27   11  

 

Event 11  Women 45-49 200 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Kessler, Laura            46 O*H*-LE              2:35.00    2:33.56   20  

  2 Collins, Joanne F         46 O*H*-LE                   NT    3:26.07   17  

  3 Weishar, Eve A            49 O*H*-LE                   NT    3:35.61   16  

 

Event 11  Women 70-74 200 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Waite, Nancy A            72 O*H*-LE              4:45.00    4:20.84   20  

 

Event 11  Men 35-39 200 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Schardt, Tom F            39 MICH-MI              2:35.50    2:51.74   20  

 

Event 11  Men 50-54 200 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Groselle, Jack R          52 O*H*-LE              2:15.00    2:09.91   20  

 

Event 12  Women 50-54 200 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Rothenberg, Diane F       53 O*H*-LE              2:20.00    2:32.83   20  

  2 Tobin, Susanne M          51 O*H*-LE                   NT    2:59.91   17  

 

Event 12  Women 65-69 200 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Hall, Prudy J             68 O*H*-LE              3:40.00    3:28.36   20  

 

Event 12  Men 30-34 200 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Brookes, Chris            34 O*H*-LE              1:53.00    1:57.03   20  

 

Event 12  Men 40-44 200 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Moore, Craig L            40 OHSHA                     NT    2:15.36   20  

 

Event 12  Men 50-54 200 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Moon, Tom R               50 Unattached           2:56.83    2:55.08   20  

 

Event 12  Men 60-64 200 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Washburn, Keith E         62 O*H*-LE              2:45.00    2:46.51   20  

 

Event 12  Men 75-79 200 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Daily, John R             78 O*H*-LE              3:30.00    3:26.82   20  



 Event 13  Mixed 30+ 200 Yard Medley Relay

===============================================================================

    Team                                                          Finals        

===============================================================================

  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           2:04.29  

     1) Brookes, Chris 34               2) Brennan, Martha 35              

     3) Groselle, Jack R 52             4) Kessler, Laura 46         



Event 14  Women 45-49 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Collins, Joanne F         46 O*H*-LE                35.00      36.24   20  

  2 Inderhees, Joan E         49 O*H*-LE                   NT      36.53   17  

 

Event 14  Women 50-54 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Tobin, Susanne M          51 O*H*-LE                39.31      37.66   20  

 

Event 14  Women 55-59 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McGovern, Anne L          59 O*H*-LE                   NT      41.06   20  

 

Event 14  Women 65-69 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Hall, Prudy J             68 O*H*-LE                45.00      44.61   20  

 

Event 14  Women 70-74 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Waite, Nancy A            72 O*H*-LE                39.00      38.10   20  

  2 Drummond, Marion G        74 O*H*-LE              1:01.00    1:04.95   17  

 

Event 14  Women 75-79 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Ganzel, Carol H           75 O*H*-LE              1:00.00      58.15   20  

 

Event 14  Men 30-34 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Lopez, Alphonso A         30 O*H*-LE                   NT      27.04   20  

 

Event 14  Men 35-39 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Schardt, Tom F            39 MICH-MI                24.50      24.50   20  

 

Event 14  Men 40-44 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Moore, Craig L            40 OHSHA                     NT      25.32   20  

  2 Wysmierski, Ed L          42 O*H*-LE                24.10      26.68   17  

 

Event 14  Men 55-59 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Dorsch, Bill T            55 O*H*-LE                25.40      25.66   20  

  2 Schellschmidt, Ed         57 O*H*-LE                34.00      34.18   17  

 

Event 14  Men 60-64 50 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Washburn, Keith E         62 O*H*-LE                31.00      31.91   20  

 

Event 15  Women 45-49 200 Yard Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Weishar, Eve A            49 O*H*-LE                   NT    4:14.67   20  

 

Event 16  Women 45-49 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Kessler, Laura            46 O*H*-LE              1:20.00    1:17.50   20  

  2 Inderhees, Joan E         49 O*H*-LE                   NT    1:33.69   17  

 

Event 16  Women 70-74 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Kron, lilly G             74 O*H*-LE              1:59.00    1:53.60   20  

 

Event 16  Men 30-34 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Lopez, Alphonso A         30 O*H*-LE                   NT    1:22.87   20  

 

Event 16  Men 35-39 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Welch, Shannon L          35 O*H*-LE              1:06.00    1:08.67   20  

 

Event 16  Men 45-49 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Janasko, James            48 O*H*-LE              1:20.00    1:19.46   20  

  2 Grassell, Duane V         49 O*H*-LE              1:41.00    1:39.37   17  

 

Event 16  Men 50-54 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Groselle, Jack R          52 O*H*-LE              1:07.00    1:05.48   20  

  2 Arnold, Fredy C           51 O*H*-LE              1:10.00    1:09.77   17  

  3 Moon, Tom R               50 Unattached           1:32.85    1:32.60   16  

 

Event 16  Men 55-59 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Sloan, John               55 Illinois                  NT    1:17.52   20  

  2 McDonald, Bob C           57 O*H*-LE              1:30.00    1:30.91   17  

  3 Schellschmidt, Ed         57 O*H*-LE              1:42.00    1:32.81   16  

 

Event 18  Women 35-39 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Brennan, Martha           35 O*H*-LE                   NT    1:29.73   20  

 

Event 18  Women 45-49 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Weishar, Eve A            49 O*H*-LE                   NT    1:42.21   20  

 

Event 18  Women 50-54 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Rothenberg, Diane F       53 O*H*-LE              1:17.00    1:21.70   20  

 

Event 18  Women 55-59 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 McGovern, Anne L          59 O*H*-LE                   NT    1:53.93   20  

 

Event 18  Women 65-69 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Hall, Prudy J             68 O*H*-LE              2:00.00    1:54.60   20  

 

Event 18  Women 75-79 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Ganzel, Carol H           75 O*H*-LE              3:05.00    2:40.31   20  

 

Event 18  Men 35-39 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Welch, Shannon L          35 O*H*-LE              1:03.00    1:06.98   20  

  2 Schardt, Tom F            39 MICH-MI              1:08.90    1:08.43   17  

 

Event 18  Men 40-44 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Baldwin, Norm             44 CSMT                 1:03.00    1:04.86   20  

 

Event 18  Men 45-49 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Grassell, Duane V         49 O*H*-LE                   NT    1:22.56   20  

 

Event 18  Men 55-59 100 Yard IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 

===============================================================================

  1 Schellschmidt, Ed         57 O*H*-LE                   NT    1:31.49   20