Licensed to O*H*I*O Masters Swim Club                     Hy-Tek's Meet Manager
                    Wooster SCY 2007 Swim Meet - 3/3/2007 to 3/4/2007                    
                                    Results                                    
 
Event 2  Women 25-29 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Georgian Peric            27 O*H*-LE                        5:25.36  
 
Event 2  Women 45-49 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Eve A Weishar             49 O*H*-LE                        7:31.28  
 
Event 2  Women 50-54 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam J Allen               51 O*H*-LE                        6:20.58  
 
Event 2  Women 75-79 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                        8:43.08  
  2 Carol H Ganzel            75 O*H*-LE                       12:38.07  
 
Event 2  Men 75-79 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David H Staley            77 O*H*-LE                        8:24.60  
 
Event 6  Women 25-29 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Audrey L Gray             27 O*H*-LE                       12:16.87  
 
Event 6  Women 35-39 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Angie L Ridgel            36 O*H*-LE                       16:05.35  
 
Event 6  Women 45-49 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Joanne F Collins          48 O*H*-LE                       15:49.27  
  2 Eve A Weishar             49 O*H*-LE                       17:18.27  
 
Event 6  Women 50-54 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam J Allen               51 O*H*-LE                       14:32.51  
 
Event 6  Women 75-79 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                       19:36.08  
  2 Carol H Ganzel            75 O*H*-LE                       26:17.43  
 
Event 6  Men 45-49 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tom K Laraway             48 Unattached                    12:30.97  
  2 Duane V Grassell          49 O*H*-LE                       15:25.35  
 
Event 6  Men 50-54 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 James L Purdie            54 New Albany Masters-OH           12:26.15  

Event 6  Men 55-59 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bruce C Allen             59 O*H*-LE                       15:24.52  
  2 Roger A Miller            55 O*H*-LE                       17:25.00  
 
Event 6  Men 60-64 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gerry H Meyer             62 O*H*-LE                       15:22.70  
 
Event 6  Men 75-79 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David H Staley            77 O*H*-LE                       19:04.77  
 
Event 7  Women 25-29 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Audrey L Gray             27 O*H*-LE                       20:22.54  
 
Event 7  Women 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Angie L Ridgel            36 O*H*-LE                       27:08.49  
 
Event 7  Women 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Joanne F Collins          48 O*H*-LE                       26:10.90  
  2 Eve A Weishar             49 O*H*-LE                       28:37.63  
 
Event 7  Women 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam J Allen               51 O*H*-LE                       24:21.83  
 
Event 7  Women 75-79 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                       33:00.26  
  2 Carol H Ganzel            75 O*H*-LE                       44:06.29  
 
Event 7  Men 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tom K Laraway             48 Unattached                    20:37.52  
  2 Duane V Grassell          49 O*H*-LE                       25:30.38  
 
Event 7  Men 55-59 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bruce C Allen             59 O*H*-LE                       25:28.13  
  2 Roger A Miller            55 O*H*-LE                       28:59.85  
 
Event 7  Men 60-64 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gerry H Meyer             62 O*H*-LE                       25:14.54  
 
Event 7  Men 75-79 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David H Staley            77 O*H*-LE                       31:28.20  
 
Event 8  Women 18-24 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Alison K Putnam           23 O*H*-LE                        6:28.33  
 
Event 8  Women 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam J Allen               51 O*H*-LE                        6:48.13  
 
Event 8  Women 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Elaine H DeVennish        58 O*H*-LE                        9:14.53  
 
Event 8  Women 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nancy A Waite             72 O*H*-LE                        9:20.57  
 
Event 8  Women 75-79 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                        9:06.98  
 
Event 8  Men 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                          8:53.56  
 
Event 8  Men 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 James Janasko             48 O*H*-LE                        6:02.40  
  2 Dave A Rockwell           48 O*H*-LE                        7:14.34  
 
Event 8  Men 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roger A Miller            55 O*H*-LE                        8:23.84  
 
Event 8  Men 75-79 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dennis L Mitchell         75 O*H*-LE                       11:43.15  
 
Event 9  Women 45-49 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Joanne F Collins          48 O*H*-LE                        3:55.95  
 
Event 9  Women 75-79 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                        4:18.55  
 
Event 9  Men 45-49 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duane V Grassell          49 O*H*-LE                        3:00.77  
 
Event 9  Men 60-64 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gerry H Meyer             62 O*H*-LE                        3:41.95  
 
Event 11  Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ann H Guins               53 O*H*-LE                        1:18.42  
 
Event 11  Women 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Elaine H DeVennish        58 O*H*-LE                        1:07.00  
 
Event 11  Women 90-94 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beth Hanks                91 O*H*-LE                        3:05.71  
 
Event 11  Men 18-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Arthur H DeVennish        24 O*H*-LE                        1:16.88  
 
Event 11  Men 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Joseph W Gercevich        36 O*H*-LE                        1:21.12  
 
Event 11  Men 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duane V Grassell          49 O*H*-LE                        1:26.06  
  2 Dave A Rockwell           48 O*H*-LE                        1:45.46  
 
Event 11  Men 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bob G McDonald            57 O*H*-LE                        1:29.86  
 
Event 11  Men 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Yoshi Oyakawa             73 O*H*-LE                        1:16.69  
 
Event 11  Men 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David H Staley            77 O*H*-LE                        1:56.75  
  2 Dennis L Mitchell         75 O*H*-LE                        2:10.53  
 
Event 12  Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rhonda G Rehanek          43 NIAG-NI                          32.58  
 
Event 12  Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane F Rothenberg        53 O*H*-LE                          30.26  
  2 Ann H Guins               53 O*H*-LE                          30.63  
  3 Melinda J Smith           54 O*H*-LE                          34.58  
 
Event 12  Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam A Kent                55 O*H*-LE                          44.36  
 
Event 12  Women 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nancy A Waite             72 O*H*-LE                          38.31  
 
Event 12  Women 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                          39.31  
 
Event 12  Women 85-89 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sylvia H Hill             85 O*H*-LE                        1:08.65  
 
Event 12  Women 90-94 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beth Hanks                91 O*H*-LE                        1:15.97  
 
Event 12  Men 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Arthur H DeVennish        24 O*H*-LE                          30.75  
 
Event 12  Men 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shannon L Welch           36 O*H*-LE                          30.85  
 
Event 12  Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todd W Stultz             46 O*H*-LE                          23.34  
  2 Todd R Rehanek            45 NIAG-NI                          25.18  
  3 Steve Pierzehda           45 Unattached                       27.02  
 
Event 12  Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roger A Miller            55 O*H*-LE                          34.75  
  2 Bruce C Allen             59 O*H*-LE                          44.66  
 
Event 12  Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith E Washburn          62 O*H*-LE                          29.73  
 
Event 12  Men 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carl E Meador             71 O*H*-LE                          39.15  
 
Event 13  Women 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam J Allen               51 O*H*-LE                        3:04.78  
  2 Melinda J Smith           54 O*H*-LE                        3:18.90  
 
Event 13  Women 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nancy A Waite             72 O*H*-LE                        4:59.24  
 
Event 13  Men 40-44 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                          4:07.06  
 
Event 13  Men 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roger S Karp              54 O*H*-LE                        4:02.50  
 
Event 13  Men 55-59 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bob G McDonald            57 O*H*-LE                        3:11.83  
 
Event 13  Men 75-79 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dennis L Mitchell         75 O*H*-LE                        6:16.54  
 
Event 14  Mixed 18+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           2:56.31  
     1) Alison K Putnam W23             2) Roger S Karp M54               
     3) Dave A Rockwell M48             4) Pam A Kent W55                 
 
Event 15  Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam J Allen               51 O*H*-LE                          36.68  
  2 Melinda J Smith           54 O*H*-LE                          41.66  
 
Event 15  Women 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nancy A Waite             72 O*H*-LE                        1:01.30  
 
Event 15  Men 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chris Birnbrich           43 New Albany Masters-OH              25.51  
  2 Robert A Swanson          41 O*H*-LE                          28.05  
  3 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                            49.52  
 
Event 15  Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Steve Pierzehda           45 Unattached                       29.88  
 
Event 15  Men 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 James L Purdie            54 New Albany Masters-OH              29.57  
 
Event 15  Men 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith E Washburn          62 O*H*-LE                          35.88  
 
Event 15  Men 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carl E Meador             71 O*H*-LE                          52.49  
 
Event 16  Women 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rhonda G Rehanek          43 NIAG-NI                        1:16.35  
 
Event 16  Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane F Rothenberg        53 O*H*-LE                        1:06.24  
 
Event 16  Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Elaine H DeVennish        58 O*H*-LE                        1:29.46  
  2 Pam A Kent                55 O*H*-LE                        1:42.46  
 
Event 16  Women 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                        1:33.62  
 
Event 16  Women 85-89 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sylvia H Hill             85 O*H*-LE                        2:28.02  
 
Event 16  Women 90-94 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beth Hanks                91 O*H*-LE                        2:52.43  
 
Event 16  Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shannon L Welch           36 O*H*-LE                        1:02.21  
 
Event 16  Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todd R Rehanek            45 NIAG-NI                          59.10  
  2 Dan P Cox                 46 O*H*-LE                        1:01.94  
 
Event 16  Men 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roger S Karp              54 O*H*-LE                        1:37.34  
 
Event 16  Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roger A Miller            55 O*H*-LE                        1:19.11  
 
Event 16  Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith E Washburn          62 O*H*-LE                        1:10.61  
 
Event 17  Women 18-24 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Alison K Putnam           23 O*H*-LE                        2:37.32  
 
Event 17  Women 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Audrey L Gray             27 O*H*-LE                        2:27.62  
 
Event 17  Men 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                          3:49.04  
 
Event 17  Men 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dave A Rockwell           48 O*H*-LE                        3:25.77  
 
Event 18  Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane F Rothenberg        53 O*H*-LE                        1:23.27  
  2 Pam J Allen               51 O*H*-LE                        1:24.54  
  3 Melinda J Smith           54 O*H*-LE                        1:34.25  
 
Event 18  Women 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nancy A Waite             72 O*H*-LE                        2:11.40  
 
Event 18  Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith D Hill              32 NAM                            1:02.84  
 
Event 18  Men 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Greg Turocy               43 O*H*-LE                        1:07.31  
  2 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                          1:48.27  
 
Event 18  Men 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 James Janasko             48 O*H*-LE                        1:17.70  
  2 Todd R Rehanek            45 NIAG-NI                        1:19.71  
 
Event 18  Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roger S Karp              54 O*H*-LE                        1:45.80  
 
Event 18  Men 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bob G McDonald            57 O*H*-LE                        1:27.94  
 
Event 18  Men 75-79 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dennis L Mitchell         75 O*H*-LE                        2:56.23  
 
Event 19  Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ann H Guins               53 O*H*-LE                          34.25  
  2 Diane F Rothenberg        53 O*H*-LE                          38.99  
 
Event 19  Men 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chris Birnbrich           43 New Albany Masters-OH              28.90  
 
Event 19  Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bob G McDonald            57 O*H*-LE                          42.49  
 
Event 19  Men 70-74 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Yoshi Oyakawa             73 O*H*-LE                          36.37  
  2 Carl E Meador             71 O*H*-LE                          53.12  
 
Event 20  Women 75-79 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                        2:03.13  
  2 Carol H Ganzel            75 O*H*-LE                        3:16.61  
 
Event 20  Men 18-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Arthur H DeVennish        24 O*H*-LE                        1:17.96  
 
Event 20  Men 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Joseph W Gercevich        36 O*H*-LE                        1:14.78  
 
Event 20  Men 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duane V Grassell          49 O*H*-LE                        1:20.46  
 
Event 22  Women 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Angie L Ridgel            36 O*H*-LE                        2:57.75  
 
Event 22  Women 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Melinda J Smith           54 O*H*-LE                        2:53.73  
 
Event 22  Women 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam A Kent                55 O*H*-LE                        3:46.01  
 
Event 22  Women 75-79 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Betty J Russ              79 O*H*-LE                        3:29.26  
 
Event 22  Women 85-89 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sylvia H Hill             85 O*H*-LE                        5:27.94  
 
Event 22  Women 90-94 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beth Hanks                91 O*H*-LE                        6:09.54  
 
Event 22  Men 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chris Birnbrich           43 New Albany Masters-OH            1:54.27  
  2 Greg Turocy               43 O*H*-LE                        2:11.00  
  3 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                          3:20.82  
 
Event 22  Men 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todd W Stultz             46 O*H*-LE                        1:55.11  
  2 Tom K Laraway             48 Unattached                     2:09.17  
  3 Dave A Rockwell           48 O*H*-LE                        2:44.91  
 
Event 22  Men 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kevin T McCardle          51 O*H*-LE                        2:33.14  
  2 Roger S Karp              54 O*H*-LE                        3:44.68  
 
Event 22  Men 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roger A Miller            55 O*H*-LE                        2:56.42  
 
Event 22  Men 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith E Washburn          62 O*H*-LE                        2:38.11  
 
Event 22  Men 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Yoshi Oyakawa             73 O*H*-LE                        2:39.49  
 
Event 23  Women 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rhonda G Rehanek          43 NIAG-NI                          42.81  
 
Event 23  Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Melinda J Smith           54 O*H*-LE                          43.16  
 
Event 23  Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith D Hill              32 NAM                              28.58  
 
Event 23  Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Greg Turocy               43 O*H*-LE                          30.22  
 
Event 23  Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todd R Rehanek            45 NIAG-NI                          34.14  
  2 Steve Pierzehda           45 Unattached                       35.10  
  3 James Janasko             48 O*H*-LE                          36.26  
 
Event 23  Men 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bob G McDonald            57 O*H*-LE                          40.04  
 
Event 23  Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith E Washburn          62 O*H*-LE                          40.99  
 
Event 23  Men 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carl E Meador             71 O*H*-LE                          53.56  
 
Event 23  Men 75-79 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dennis L Mitchell         75 O*H*-LE                        1:17.91  
 
Event 24  Women 18-24 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Alison K Putnam           23 O*H*-LE                        2:37.01  
 
Event 24  Women 25-29 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Georgian Peric            27 O*H*-LE                        2:36.82  
 
Event 24  Women 50-54 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ann H Guins               53 O*H*-LE                        3:05.47  
 
Event 24  Women 70-74 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nancy A Waite             72 O*H*-LE                        4:04.73  
 
Event 24  Women 90-94 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beth Hanks                91 O*H*-LE                        6:35.66  
 
Event 24  Men 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                          3:18.89  
 
Event 24  Men 45-49 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duane V Grassell          49 O*H*-LE                        3:07.30  
 
Event 24  Men 55-59 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bob G McDonald            57 O*H*-LE                        3:14.13  
 
Event 24  Men 70-74 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Yoshi Oyakawa             73 O*H*-LE                        2:48.84  
 
Event 25  Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Audrey L Gray             27 O*H*-LE                        1:07.17  
 
Event 25  Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Joanne F Collins          48 O*H*-LE                        1:41.81  
 
Event 25  Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane F Rothenberg        53 O*H*-LE                        1:18.68  
 
Event 25  Women 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pam A Kent                55 O*H*-LE                        2:11.43  
 
Event 25  Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith D Hill              32 NAM                              57.68  
 
Event 25  Men 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Joseph W Gercevich        36 O*H*-LE                        1:15.06  
 
Event 25  Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robert A Swanson          41 O*H*-LE                        1:07.81  
  2 Fernan V Echeverria       41 O*H*-LE                          1:41.42  
 
Event 25  Men 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gerry H Meyer             62 O*H*-LE                        1:28.87  
 
Event 25  Men 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carl E Meador             71 O*H*-LE                        1:56.23  
 
Event 26  Mixed 18+ 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           6:35.66  
     1) Alison K Putnam W23             2) Roger S Karp M54               
     3) Dave A Rockwell M48             4) Pam A Kent W55