Licensed to O*H*I*O Masters Swim Club                     Hy-Tek's Meet Manager
      2010 O*H*I*O Masters Hudson SCM Swim Meet - 12/4/2010 to 12/5/2010       
                                    Results                                    
 
Event 5  Women 25-29 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wells, Elizabeth J        27 O*H*-LE                        6:49.96  
 
Event 5  Women 50-54 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beck, Pam M               53 O*H*-LE                        6:46.27  
  2 Koeberle, Jean C          50 O*H*-LE                        7:13.75  
 
Event 5  Women 80-84 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                       10:41.72  
 
Event 5  Men 30-34 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        6:55.23  
 
Event 5  Men 50-54 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hammond, Steven T         53 O*H*-LE                        7:04.63  
  2 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                        7:33.64  
 
Event 5  Men 55-59 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Frank L         59 MICH-MI                        6:16.80  
 
Event 5  Men 65-69 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                        8:41.95  
 
Event 16  Men 200-239 800 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'D'                          11:57.85  
     1) Polefrone, Phil M51             2) Schellschmidt, Ed R M61        
     3) Terkel, Larry A M63             4)                                
 
Event 16  Men 240-279 800 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'B'                          13:37.89  
     1) Hamilton, Steve F M75           2) Allen, Bruce C M63             
     3) Spence, Tom E M66               4) Miceli, David M36              
 
Event 16  Mixed 240-279 800 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'C'                          12:08.01  
     1) Oyakawa, Yoshi M77              2) Smith, Melinda J W58           
     3) Guins, Ann H W57                4) Cox, Dan P M50                 
  2 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                          13:11.46  
     1) Washburn, Keith E M66           2) Nickle, Pam G W59              
     3) Meyer, Gerry H M66              4) Rothenberg, Diane F W57        
 
Event 17  Women 30-34 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Camille, Crist            30 O*H*-LE                       12:23.31  
 
Event 17  Women 50-54 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                       11:03.94  
 
Event 17  Women 55-59 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                       11:46.62  
  2 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                       14:27.13  
 
Event 17  Women 60-64 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guthrie, Sally K          60 MICH-MI                       12:25.95  
 
Event 17  Women 85-89 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nochman, Lois K           86 MICH-MI                       20:07.72  

Event 17  Men 70-74 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cody, Frank               70 MICH-MI                       15:01.35  

 
Event 18  Women 25-29 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wells, Elizabeth J        27 O*H*-LE                       24:31.63  
 
Event 18  Women 50-54 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                       20:00.88  
  2 Beck, Pam M               53 O*H*-LE                       22:39.14  
  3 Koeberle, Jean C          50 O*H*-LE                       24:04.74  
 
Event 18  Women 55-59 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                       22:13.84  
  2 Nickle, Pam G             59 O*H*-LE                       26:25.77  
  3 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                       27:05.52  
 
Event 18  Women 60-64 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guthrie, Sally K          60 MICH-MI                       23:43.54  
 
Event 18  Women 75-79 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                       38:00.46  
 
Event 18  Women 80-84 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                       35:11.14  
 
Event 18  Men 30-34 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                       25:19.20  
 
Event 18  Men 35-39 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miceli, David             36 O*H*-LE                       24:26.76  
 
Event 18  Men 50-54 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                       28:39.20  
 
Event 18  Men 55-59 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoopingarner, John        56 O*H*-LE                       21:23.06  
 
Event 18  Men 60-64 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                       27:38.13  
 
Event 18  Men 65-69 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                       27:08.11  
  2 Bechtol, Ken P            68 O*H*-LE                       41:52.42  
 
Event 18  Men 70-74 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cody, Frank               70 MICH-MI                       28:28.11  
 
Event 18  Men 75-79 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                       34:32.97  
 
Event 19  Women 40-44 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hupp, Nancy               41 SAMY-LE                        8:54.88  
 
Event 19  Women 55-59 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        5:37.68  
  2 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                        7:04.81  
 
Event 19  Women 80-84 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        8:51.79  
 
Event 19  Men 30-34 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dezelic, Vanja M          30 O*H*-LE                        4:54.06  
 
Event 19  Men 40-44 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stuckey, Kent A           43 Unattached                     8:00.62  
 
Event 19  Men 45-49 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                        5:32.76  
  2 Echeverria, Fernan V      45 SHSH-LE                        8:12.82  
 
Event 19  Men 55-59 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Frank L         59 MICH-MI                        5:19.82  
  2 Moon, Tom R               55 O*H*-LE                        7:24.33  
 
Event 19  Men 60-64 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                        7:01.67  
  2 Allen, Bruce C            63 O*H*-LE                        7:02.32  
 
Event 19  Men 65-69 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                        7:23.55  
 
Event 19  Men 75-79 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oyakawa, Yoshi            77 O*H*-LE                        7:02.17  
 
Event 20  Women 25-29 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wells, Elizabeth J        27 O*H*-LE                        3:23.66  
 
Event 20  Women 50-54 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beck, Pam M               53 O*H*-LE                        3:29.48  
  2 Koeberle, Jean C          50 O*H*-LE                        3:58.60  
 
Event 20  Women 80-84 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        5:29.09  
 
Event 20  Men 30-34 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        3:33.17  
 
Event 20  Men 50-54 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haberek, Cork             53 SKY-KY                         2:46.98  
  2 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                        4:10.15  
 
Event 20  Men 65-69 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                        4:28.50  
 
Event 20  Men 70-74 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cody, Frank               70 MICH-MI                        3:40.81  
 
Event 21  Women 200-239 400 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           5:34.30  
     1) Feldkircher, Mary C W50         2) Nickle, Pam G W59              
     3) Koeberle, Jean C W50            4) Rothenberg, Diane F W57        
 
Event 21  Men 240-279 400 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'B'                           5:39.40  
     1) Spence, Tom E M66               2) Allen, Bruce C M63             
     3) Terkel, Larry A M63             4) McCardle, Kevin T M55          
 
Event 22  Women 50-54 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Feldkircher, Mary C       50 O*H*-LE                        1:38.70  
 
Event 22  Women 55-59 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guins, Ann H              57 O*H*-LE                        1:34.12  
 
Event 22  Women 60-64 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Marilyn V       61 SAMY-LE                        1:32.24  
 
Event 22  Men 18-24 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Myser, Brad J             19 Unattached                     1:09.91  
 
Event 22  Men 35-39 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nance, Chad A             38 O*H*-LE                        1:06.80  
 
Event 22  Men 40-44 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Houser, Keith M           43 O*H*-LE                        1:13.38  
 
Event 22  Men 45-49 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                        1:30.86  
 
Event 22  Men 50-54 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Dan P                50 O*H*-LE                        1:26.32  
 
Event 22  Men 60-64 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                        1:44.73  
  2 Schellschmidt, Ed R       61 O*H*-LE                        1:56.96  
 
Event 22  Men 65-69 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                        2:03.68  
  2 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                        2:13.55  
 
Event 22  Men 75-79 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oyakawa, Yoshi            77 O*H*-LE                        1:27.32  
 
Event 23  Women 25-29 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rognlien, Marnie          25 MEDM-LE                          30.16  
  2 Krause, Julie A           28 O*H*-LE                          34.62  
  3 Johnson, Nikki            28 MEDM-LE                          36.24  
 
Event 23  Women 30-34 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sadar, Julie              31 O*H*-LE                          47.78  
 
Event 23  Women 40-44 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Beth C               44 O*H*-LE                          39.52  
  2 Hupp, Nancy               41 SAMY-LE                          52.02  
 
Event 23  Women 45-49 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Martha         48 O*H*-LE                          36.08  
 
Event 23  Women 50-54 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weishar, Eve A            53 O*H*-LE                          55.87  
 
Event 23  Women 55-59 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                          33.97  
  2 Guins, Ann H              57 O*H*-LE                          35.26  
 
Event 23  Women 60-64 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                          51.96  
 
Event 23  Women 75-79 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waite, Nancy A            76 O*H*-LE                          47.32  
 
Event 23  Women 80-84 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                          48.25  
 
Event 23  Men 18-24 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Myser, Brad J             19 Unattached                       25.68  
 
Event 23  Men 25-29 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ellek, Michael J          29 O*H*-LE                          37.48  
 
Event 23  Men 30-34 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dezelic, Vanja M          30 O*H*-LE                          27.23  
  2 Johns, Kent R             32 SHSH-LE                          28.18  
  3 Garey, Jeff T             33 O*H*-LE                          39.81  
 
Event 23  Men 35-39 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garchar, Scott            37 MEDM-LE                          30.80  
  2 Hausen, James F           36 MEDM-LE                          35.74  
 
Event 23  Men 40-44 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mehok, George K           43 O*H*-LE                          25.88  
  2 Gates, Harry M            40 O*H*-LE                          36.14  
  3 Stuckey, Kent A           43 Unattached                       41.67  
 
Event 23  Men 45-49 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tokarsky, Dale A          49 MEDM-LE                          30.56  
  2 Wagner, Jeff A            45 MEDM-LE                          41.26  
 
Event 23  Men 50-54 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                          26.18  
  2 Hassan, Amro A            51 MEDM-LE                          27.04  
  3 Cox, Dan P                50 O*H*-LE                          31.12  
  4 Polefrone, Phil           51 O*H*-LE                          31.29  
  5 Stusek, Len C             50 Unattached                       34.09  
  6 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                          40.85  
 
Event 23  Men 60-64 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Terkel, Larry A           63 O*H*-LE                          31.95  
  2 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                          32.04  
  3 Allen, Bruce C            63 O*H*-LE                          40.19  
 
Event 23  Men 65-69 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                          40.23  
  2 Washburn, Keith E         66 O*H*-LE                          40.74  
 
Event 23  Men 75-79 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oyakawa, Yoshi            77 O*H*-LE                          41.57  
  2 Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                          41.97  
  3 Meador, Carl E            75 O*H*-LE                          48.51  
 
Event 24  Women 18-24 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calvo, Morena I           23 O*H*-LE                        3:07.50  
 
Event 24  Women 50-54 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weishar, Eve A            53 O*H*-LE                        4:44.13  
 
Event 24  Women 55-59 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                        4:01.67  
 
Event 24  Women 60-64 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guthrie, Sally K          60 MICH-MI                        3:49.52  
 
Event 24  Women 75-79 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        7:38.41  
 
Event 24  Men 30-34 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        3:14.90  
 
Event 24  Men 45-49 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                        3:15.13  
 
Event 24  Men 50-54 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                        4:27.74  
 
Event 24  Men 55-59 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kazmaier, Karl H          55 SAMY-LE                        2:57.14  
 
Event 24  Men 60-64 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Nick            61 SAMY-LE                        3:13.61  
  2 Terkel, Larry A           63 O*H*-LE                        3:42.22  
 
Event 24  Men 65-69 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                        4:23.51  
  2 Bechtol, Ken P            68 O*H*-LE                        4:45.10  
 
Event 24  Men 70-74 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cody, Frank               70 MICH-MI                        3:31.27  
 
Event 25  Mixed 120-159 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'B'                           2:29.03  
     1) Dezelic, Vanja M M30            2) Calvo, Morena I W23            
     3) Krause, Julie A W28             4) Schellschmidt, Ed R M61        
 
Event 25  Mixed 200-239 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           2:11.66  
     1) Stultz, Todd W M50              2) Groselle, Jack R M56           
     3) Savage, Jenny A W45             4) Groselle, Laura L W50          
 
Event 25  Mixed 240-279 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'C'                           2:44.34  
     1) Oyakawa, Yoshi M77              2) Terkel, Larry A M63            
     3) Rothenberg, Diane F W57         4) Guins, Ann H W57               
 
Event 26  Women 18-24 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wintrow, Jennifer B       20 O*H*-LE                          34.73  
 
Event 26  Women 30-34 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Camille, Crist            30 O*H*-LE                        2:07.30  
 
Event 26  Women 45-49 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Savage, Jenny A           45 O*H*-LE                          34.30  
  2 Dougherty, Martha         48 O*H*-LE                        2:20.78  
 
Event 26  Women 50-54 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean C          50 O*H*-LE                          44.71  
 
Event 26  Women 60-64 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Marilyn V       61 SAMY-LE                          44.08  
 
Event 26  Men 18-24 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 George, Matthew M         19 O*H*-LE                        2:14.44  
 
Event 26  Men 35-39 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nance, Chad A             38 O*H*-LE                          30.01  
 
Event 26  Men 40-44 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mehok, George K           43 O*H*-LE                          28.86  
 
Event 26  Men 50-54 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hassan, Amro A            51 MEDM-LE                          30.42  
  2 Haberek, Cork             53 SKY-KY                           33.61  
 
Event 26  Men 60-64 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schellschmidt, Ed R       61 O*H*-LE                          47.53  
 
Event 26  Men 75-79 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meador, Carl E            75 O*H*-LE                        1:08.66  
 
Event 27  Women 25-29 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rognlien, Marnie          25 MEDM-LE                        1:07.84  
  2 Krause, Julie A           28 O*H*-LE                        1:22.51  
  3 Johnson, Nikki            28 MEDM-LE                        1:22.74  
 
Event 27  Women 35-39 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harvey, Lindy G           38 MEDM-LE                        1:29.17  
 
Event 27  Women 40-44 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keaton, Reva J            40 MEDM-LE                        1:20.65  
  2 Cox, Beth C               44 O*H*-LE                        1:27.92  
  3 Hupp, Nancy               41 SAMY-LE                        1:57.31  
 
Event 27  Women 50-54 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Collins, Joanne F         51 O*H*-LE                        1:36.18  
  2 Weishar, Eve A            53 O*H*-LE                        1:50.65  
 
Event 27  Women 55-59 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guins, Ann H              57 O*H*-LE                        1:31.06  
 
Event 27  Women 60-64 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                        1:53.37  
 
Event 27  Women 80-84 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        1:53.17  
 
Event 27  Men 18-24 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Myser, Brad J             19 Unattached                       58.65  
 
Event 27  Men 30-34 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dezelic, Vanja M          30 O*H*-LE                        1:00.38  
 
Event 27  Men 35-39 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garchar, Scott            37 MEDM-LE                        1:13.39  
  2 Miceli, David             36 O*H*-LE                        1:13.48  
 
Event 27  Men 40-44 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gates, Harry M            40 O*H*-LE                        1:30.24  
  2 Stuckey, Kent A           43 Unattached                     1:36.85  
 
Event 27  Men 45-49 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tokarsky, Dale A          49 MEDM-LE                        1:10.34  
  2 Echeverria, Fernan V      45 SHSH-LE                        1:35.99  
  3 Wagner, Jeff A            45 MEDM-LE                        1:39.92  
 
Event 27  Men 50-54 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                          58.46  
  2 Stusek, Len C             50 Unattached                     1:18.76  
  3 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                        1:29.49  
 
Event 27  Men 55-59 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moon, Tom R               55 O*H*-LE                        1:35.83  
 
Event 27  Men 60-64 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                        1:12.11  
  2 Terkel, Larry A           63 O*H*-LE                        1:12.34  
  3 Allen, Bruce C            63 O*H*-LE                        1:31.63  
 
Event 27  Men 65-69 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Washburn, Keith E         66 O*H*-LE                        1:30.35  
  2 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                        1:44.51  
 
Event 27  Men 75-79 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oyakawa, Yoshi            77 O*H*-LE                        1:27.92  
  2 Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                        1:39.19  
 
Event 28  Women 50-54 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                        2:56.63  
  2 Collins, Joanne F         51 O*H*-LE                        4:01.65  
 
Event 28  Women 55-59 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                        3:59.11  
 
Event 28  Men 50-54 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                        2:25.60  
  2 Hammond, Steven T         53 O*H*-LE                        3:21.13  
 
Event 28  Men 55-59 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Frank L         59 MICH-MI                        2:54.02  
 
Event 28  Men 60-64 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schellschmidt, Ed R       61 O*H*-LE                        4:16.58  
 
Event 28  Men 65-69 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                        4:00.14  
 
Event 29  Women 18-24 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calvo, Morena I           23 O*H*-LE                        1:28.59  
 
Event 29  Women 45-49 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Savage, Jenny A           45 O*H*-LE                        1:31.96  
 
Event 29  Women 50-54 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weishar, Eve A            53 O*H*-LE                        2:16.96  
 
Event 29  Women 55-59 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        1:41.14  
  2 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                        1:49.66  
 
Event 29  Women 75-79 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        3:28.79  
 
Event 29  Men 35-39 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hausen, James F           36 MEDM-LE                        1:35.27  
 
Event 29  Men 40-44 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Houser, Keith M           43 O*H*-LE                        1:23.19  
  2 Gates, Harry M            40 O*H*-LE                        1:50.05  
 
Event 29  Men 45-49 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                        1:28.17  
  2 Echeverria, Fernan V      45 SHSH-LE                        2:10.28  
 
Event 29  Men 50-54 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                        2:02.82  
 
Event 29  Men 55-59 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kazmaier, Karl H          55 SAMY-LE                        1:19.95  
 
Event 29  Men 60-64 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Nick            61 SAMY-LE                        1:26.88  
  2 Terkel, Larry A           63 O*H*-LE                        1:39.33  
 
Event 29  Men 65-69 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                        1:58.50  
  2 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                        2:02.25  
  3 Bechtol, Ken P            68 O*H*-LE                        2:08.97  
 
Event 29  Men 70-74 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cody, Frank               70 MICH-MI                        1:38.65  
 
Event 30  Women 50-54 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean C          50 O*H*-LE                          41.89  
  2 Feldkircher, Mary C       50 O*H*-LE                          44.38  
  3 Collins, Joanne F         51 O*H*-LE                          52.15  
 
Event 30  Women 55-59 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guins, Ann H              57 O*H*-LE                          39.23  
  2 Braden, Cynthia           57 O*H*-LE                        1:16.97  
 
Event 30  Women 60-64 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Marilyn V       61 SAMY-LE                          43.64  
 
Event 30  Women 75-79 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waite, Nancy A            76 O*H*-LE                          57.54  
 
Event 30  Men 18-24 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Myser, Brad J             19 Unattached                       31.55  
 
Event 30  Men 30-34 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johns, Kent R             32 SHSH-LE                          33.12  
  2 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                          48.81  
 
Event 30  Men 35-39 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nance, Chad A             38 O*H*-LE                          30.67  
  2 Garchar, Scott            37 MEDM-LE                          47.21  
 
Event 30  Men 40-44 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mehok, George K           43 O*H*-LE                          30.25  
  2 Gates, Harry M            40 O*H*-LE                          45.54  
  3 Stuckey, Kent A           43 Unattached                       53.01  
 
Event 30  Men 45-49 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leppo, Glenn G            46 O*H*-LE                          32.72  
 
Event 30  Men 50-54 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Dan P                50 O*H*-LE                          39.84  
  2 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                          50.33  
 
Event 30  Men 60-64 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                          44.48  
 
Event 30  Men 70-74 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cody, Frank               70 MICH-MI                          46.04  
 
Event 30  Men 75-79 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oyakawa, Yoshi            77 O*H*-LE                          39.63  
  2 Meador, Carl E            75 O*H*-LE                          59.93  
 
Event 31  Women 80-84 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        2:39.85  
 
Event 31  Men 65-69 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                        2:03.20  
 
Event 32  Mixed 160-199 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'A'                           2:19.91  
     1) Krause, Julie A W28             2) Schellschmidt, Ed R M61        
     3) Calvo, Morena I W23             4) Terkel, Larry A M63            
 
Event 32  Mixed 240-279 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-LE  'B'                           2:28.70  
     1) Rothenberg, Diane F W57         2) Moon, Tom R M55                
     3) Oyakawa, Yoshi M77              4) Guins, Ann H W57               
 
Event 33  Women 40-44 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keaton, Reva J            40 MEDM-LE                        2:58.20  
 
Event 33  Women 50-54 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weishar, Eve A            53 O*H*-LE                        3:50.38  
 
Event 33  Women 60-64 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guthrie, Sally K          60 MICH-MI                        2:50.71  
 
Event 33  Women 80-84 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        4:09.91  
 
Event 33  Men 18-24 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Myser, Brad J             19 Unattached                     2:21.14  
 
Event 33  Men 30-34 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dezelic, Vanja M          30 O*H*-LE                        2:14.56  
  2 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        2:52.00  
 
Event 33  Men 45-49 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Echeverria, Fernan V      45 SHSH-LE                        3:54.74  
 
Event 33  Men 50-54 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                        2:10.26  
 
Event 33  Men 60-64 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Allen, Bruce C            63 O*H*-LE                        3:22.04  
 
Event 34  Women 18-24 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calvo, Morena I           23 O*H*-LE                          39.74  
 
Event 34  Women 35-39 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harvey, Lindy G           38 MEDM-LE                          50.17  
 
Event 34  Women 50-54 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Laura L         50 O*H*-LE                          40.00  
  2 Beck, Pam M               53 O*H*-LE                          46.40  
  3 Weishar, Eve A            53 O*H*-LE                        1:04.42  
 
Event 34  Women 55-59 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                          46.07  
  2 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                          49.57  
 
Event 34  Women 60-64 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                        1:02.98  
 
Event 34  Women 85-89 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nochman, Lois K           86 MICH-MI                        1:15.69  
 
Event 34  Men 18-24 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Myser, Brad J             19 Unattached                       36.68  
 
Event 34  Men 30-34 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garey, Jeff T             33 O*H*-LE                          57.60  
 
Event 34  Men 35-39 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garchar, Scott            37 MEDM-LE                          42.93  
  2 Hausen, James F           36 MEDM-LE                          43.90  
 
Event 34  Men 40-44 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gates, Harry M            40 O*H*-LE                          46.13  
 
Event 34  Men 45-49 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Wagner, Jeff A            45 MEDM-LE                             DQ  
 
Event 34  Men 50-54 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stusek, Len C             50 Unattached                       43.60  
  2 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                          57.29  
 
Event 34  Men 55-59 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Jack R          56 O*H*-LE                          34.50  
  2 Kazmaier, Karl H          55 SAMY-LE                          35.81  
 
Event 34  Men 60-64 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Nick            61 SAMY-LE                          39.55  
  2 Terkel, Larry A           63 O*H*-LE                          42.72  
  3 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                          46.10  
 
Event 34  Men 65-69 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bechtol, Ken P            68 O*H*-LE                          54.56  
 
Event 34  Men 75-79 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meador, Carl E            75 O*H*-LE                        1:04.56  
 
Event 35  Women 55-59 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Melinda J          58 O*H*-LE                        4:06.90  
 
Event 35  Women 60-64 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Marilyn V       61 SAMY-LE                        3:18.38  
 
Event 35  Women 75-79 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        6:57.82  
 
Event 35  Women 85-89 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nochman, Lois K           86 MICH-MI                        5:06.32  
 
Event 35  Men 30-34 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        3:42.01  
 
Event 35  Men 45-49 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                        3:14.37  
 
Event 35  Men 50-54 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                        3:46.14  
 
Event 35  Men 65-69 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                        4:36.57  
 
Event 37  Women 18-24 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wintrow, Jennifer B       20 O*H*-LE                        1:22.98  
 
Event 37  Women 25-29 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johnson, Nikki            28 MEDM-LE                        1:39.81  
 
Event 37  Women 30-34 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Camille, Crist            30 O*H*-LE                        1:31.10  
 
Event 37  Women 35-39 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harvey, Lindy G           38 MEDM-LE                        2:05.25  
 
Event 37  Women 50-54 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Laura L         50 O*H*-LE                        1:20.79  
  2 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                        1:25.43  
  3 Koeberle, Jean C          50 O*H*-LE                        1:31.47  
  4 Collins, Joanne F         51 O*H*-LE                        1:54.78  
 
Event 37  Women 55-59 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        1:26.73  
 
Event 37  Women 60-64 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guthrie, Sally K          60 MICH-MI                        1:35.47  
  2 Douglass, Marilyn V       61 SAMY-LE                        1:43.47  
 
Event 37  Women 75-79 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        3:04.15  
 
Event 37  Women 85-89 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nochman, Lois K           86 MICH-MI                        2:32.23  
 
Event 37  Men 18-24 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Myser, Brad J             19 Unattached                     1:10.38  
  2 George, Matthew M         19 O*H*-LE                        1:17.06  
 
Event 37  Men 25-29 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ellek, Michael J          29 O*H*-LE                        1:43.13  
 
Event 37  Men 30-34 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johns, Kent R             32 SHSH-LE                        1:13.79  
  2 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        1:27.34  
  3 Garey, Jeff T             33 O*H*-LE                        2:06.68  
 
Event 37  Men 35-39 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nance, Chad A             38 O*H*-LE                        1:07.75  
 
Event 37  Men 40-44 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mehok, George K           43 O*H*-LE                        1:07.05  
  2 Houser, Keith M           43 O*H*-LE                        1:15.02  
  3 Gates, Harry M            40 O*H*-LE                        1:46.72  
 
Event 37  Men 45-49 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Echeverria, Fernan V      45 SHSH-LE                        1:55.44  
 
Event 37  Men 50-54 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                        1:07.65  
  2 Stusek, Len C             50 Unattached                     1:28.48  
  3 Cox, Dan P                50 O*H*-LE                        1:28.54  
  4 Hammond, Steven T         53 O*H*-LE                        1:31.35  
  5 Grassell, Duane V         53 O*H*-LE                        1:50.68  
 
Event 37  Men 55-59 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Jack R          56 O*H*-LE                        1:08.00  
 
Event 37  Men 60-64 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Nick            61 SAMY-LE                        1:22.34