Licensed to Lake Erie Masters Swim Club
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 8/24/2019 05:28 PM
              2019 End of Summer Spectacular LCM Meet - 8/24/2019              
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 35-39 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Skerkoski, Ann            37 UC18-18              6:00.00    6:00.02  
                1:19.78   2:51.54 (1:31.76)   4:25.49 (1:33.95)   6:00.02 (1:34.53)
 
Event 1  Women 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartkowiak, Sallie        54 Michigan Masters-19  5:58.00    6:02.17  
                1:23.26   2:55.52 (1:32.26)   4:28.43 (1:32.91)   6:02.17 (1:33.74)
 
Event 1  Women 60-64 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Ginny             61 Sun City Hilton-55   8:10.00    8:00.15  
                1:50.50   3:54.75 (2:04.25)   6:00.02 (2:05.27)   8:00.15 (2:00.13)
 
Event 1  Women 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Diane             66 O*H*I*O Masters-18   5:58.00    6:02.69  
                1:25.93   2:58.11 (1:32.18)   4:30.98 (1:32.87)   6:02.69 (1:31.71)
 
Event 1  Women 75-79 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartholomew, Elayne       75 Sun City Hilton-55  11:03.72   10:42.04  
                2:30.11   5:18.10 (2:47.99)   8:02.09 (2:43.99)  10:42.04 (2:39.95)
 
Event 1  Women 80-84 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Easton, Luise             81 O*H*I*O Masters-18   9:05.50    9:55.70  
                2:23.18   4:52.86 (2:29.68)   7:23.91 (2:31.05)   9:55.70 (2:31.79)
 
Event 1  Men 25-29 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCollister, Andrew       27 O*H*I*O Masters-18   4:30.82    4:34.61  
                1:05.11   2:14.24 (1:09.13)   3:24.50 (1:10.26)   4:34.61 (1:10.11)
  2 Foreman, Aaron            27 O*H*I*O Masters-18   5:09.33    4:57.12  
                1:06.91   2:20.88 (1:13.97)   3:38.98 (1:18.10)   4:57.12 (1:18.14)
  3 Jaroszewicz, Matthew      29 O*H*I*O Masters-18   4:55.99    4:57.73  
                1:10.71   2:27.19 (1:16.48)   3:44.10 (1:16.91)   4:57.73 (1:13.63)
 
Event 1  Men 30-34 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stromberg, Brian          34 Medina Masters-LE    6:00.00    5:26.04  
                1:16.62   2:39.02 (1:22.40)   4:02.69 (1:23.67)   5:26.04 (1:23.35)
 
Event 1  Men 60-64 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beatty, Chuck             60 O*H*I*O Masters-18   5:32.00    5:31.73  
                1:17.96   2:42.15 (1:24.19)   4:07.39 (1:25.24)   5:31.73 (1:24.34)
 
Event 1  Men 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Borsuk, Edward            66 O*H*I*O Masters-18   5:15.00    5:20.34  
                1:17.15   2:38.44 (1:21.29)   4:00.28 (1:21.84)   5:20.34 (1:20.06)
  2 Dorsch, William           68 O*H*I*O Masters-18   5:53.00    6:09.81  
                1:28.59   3:04.48 (1:35.89)   4:38.45 (1:33.97)   6:09.81 (1:31.36)
  3 Thompson, Frank           68 Michigan Masters-19  5:59.35    6:33.17  
                1:27.84   3:13.41 (1:45.57)   4:59.33 (1:45.92)   6:33.17 (1:33.84)
 
Event 1  Men 75-79 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Thomas            75 O*H*I*O Masters-18   7:47.69    8:03.29  
                1:54.35   4:01.04 (2:06.69)   6:03.78 (2:02.74)   8:03.29 (1:59.51)
 
Event 1  Men 80-84 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Sid                 84 O*H*I*O Masters-18   8:25.00    7:50.67  
                1:57.70   3:59.04 (2:01.34)   5:57.46 (1:58.42)   7:50.67 (1:53.21)
 
Event 3  Men 100-119 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'A'                      NT    5:09.33  
     1) Henning, Jonathan M24           2) Jaroszewicz, Matthew M29       
     3) McCollister, Andrew M27         4) Constantino, Joseph A M30      
                1:16.69   2:46.12 (1:29.43)   3:58.75 (1:12.63)   5:09.33 (1:10.58)
 
Event 3  Men 320-359 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'C'                      NT    9:23.13  
     1) Oyakawa, Yoshi M86              2) Medici, John M81         
     3) Williams, Robert B M80          4) Martin, Paul M M75             
                1:59.67   4:44.81 (2:45.14)   7:47.19 (3:02.38)   9:23.13 (1:35.94)
 
Event 3  Mixed 100-119 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'B'                      NT    5:22.48  
     1) Munday, Michaela W30            2) Seamans, Nate M28                               
     3) Dinh, Tom M26                   4) Juran, Elizabeth M W28         
                1:27.00   2:51.98 (1:24.98)   4:07.48 (1:15.50)   5:22.48 (1:15.00)
 
Event 10  Men 320-359 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'C'                      NT   18:46.94  
     1) Oyakawa, Yoshi M86              2) Williams, Robert B M80         
     3) Medici, John M81                4) Martin, Paul M75               
                1:57.21   4:05.37 (4:05.37)   6:30.68 (2:25.31)   9:02.21 (4:56.84)
     11:51.67 (2:49.46)  15:01.66 (5:59.45)  16:51.00 (1:49.34)  18:46.94 (3:45.28)
 
Event 10  Mixed 100-119 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'A'                      NT   10:40.88  
     1) Munday, Michaela W30            2) Juran, Elizabeth M W28         
     3) Dinh, Tom M26                   4) Constantino, Joseph A M30      
                1:24.35   2:52.84 (2:52.84)   4:12.22 (1:19.38)                    
            6:48.45 ( )         8:05.27 ( )   9:21.47 (1:16.20)  10:40.88 (2:35.61)
 
Event 10  Mixed 200-239 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'B'                      NT   10:57.36  
     1) Spence, Diane W66               2) Beatty, Chuck M60              
     3) Bergmann, Kristin W47           4) Borsuk, Edward M66             
                1:24.64   2:55.21 (2:55.21)   4:13.55 (1:18.34)   5:36.62 (2:41.41)
      6:57.41 (1:20.79)   8:22.40 (2:45.78)   9:37.97 (1:15.57)  10:57.36 (2:34.96)
 
Event 13  Men 100-119 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'A'                      NT    4:10.46  
     1) Henning, Jonathan M24           2) Jaroszewicz, Matthew M29       
     3) Dinh, Tom M26                   4) McCollister, Andrew M27        
                  59.73                             2:04.20 ( )         3:08.97 ( )
      4:10.46 (1:01.49)                                                            
 
Event 13  Men 280-319 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'C'                      NT    7:49.03  
     1) March, Ed M73                   2) McDonald, Robert M70           
     3) Williams, Robert B M80          4) Hall, Sid M84                  
                2:07.70                             3:48.21 ( )         6:03.15 ( )
      7:28.88 (1:25.73)   7:49.03 (1:45.88)                                        
 
Event 13  Mixed 100-119 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'B'                      NT    4:56.31  
     1) Munday, Michaela W30            2) Juran, Elizabeth M W28         
     3) Seamans, Nate M28               4) Constantino, Joseph A M30      
                1:18.45                             2:35.15 ( )         3:48.57 ( )
      4:56.31 (1:07.74)                                                            
 
Event 13  Mixed 120-159 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fort Wayne YMCA Sharks-16  'A'                         NT    4:57.52  
     1) Pauly, Conner M22               2) Lawson, Caitlyn W28            
     3) Elizondo, Bill M52              4) Koto, Melanie W30              
                1:15.53                             2:34.50 ( )         3:47.01 ( )
      4:57.52 (1:10.51)                                                            
 
Event 13  Mixed 280-319 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O*H*I*O Masters Swim Club-18  'D'                      NT    6:37.07  
     1) Douglass, Marilyn W70           2) Oyakawa, Yoshi M86             
     3) Douglass, Nick M70              4) Smith, Melinda W67             
            4:53.55 ( )         6:37.07 ( )                                        
 
Event 18  Women 35-39 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stutz, Kathleen           37 Swim Fort Lauder-50  7:15.00    7:30.79  
                1:45.95   3:45.88 (1:59.93)   5:53.27 (2:07.39)   7:30.79 (1:37.52)
 
Event 18  Women 60-64 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judith            62 O*H*I*O Masters-18   8:00.00    7:04.78  
                1:44.75   3:29.50 (1:44.75)   5:36.20 (2:06.70)   7:04.78 (1:28.58)
  2 McNulty, Barbara          62 Florida Aquatic-14   7:45.23    7:57.90  
                1:47.64   3:53.19 (2:05.55)   6:22.12 (2:28.93)   7:57.90 (1:35.78)
 
Event 18  Men 50-54 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elizondo, Bill            52 Fort Wayne YMCA-16   6:00.00    6:43.63  
                1:21.42   3:13.99 (1:52.57)   5:18.22 (2:04.23)   6:43.63 (1:25.41)
 
Event 18  Men 70-74 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Douglass, Nick            70 O*H*I*O Masters-18   7:07.07    7:23.04  
                1:41.68   3:44.27 (2:02.59)   5:41.72 (1:57.45)   7:23.04 (1:41.32)
            7:23.04 ( )                                                            
 
Event 18  Men 75-79 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lokensgard, Erik          77 Michigan Masters-19  8:00.00    7:42.02  
                1:51.33   3:42.66 (1:51.33)   5:58.05 (2:15.39)   7:42.02 (1:43.97)
 
Event 19  Women 45-49 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Koepp, Amy                45 Sun City Hilton-55  12:00.00   12:41.66  
                1:25.77   3:01.39 (1:35.62)   4:38.77 (1:37.38)   6:16.78 (1:38.01)
      7:55.07 (1:38.29)   9:32.03 (1:36.96)  11:07.26 (1:35.23)  12:41.66 (1:34.40)
 
Event 19  Women 50-54 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartkowiak, Sallie        54 Michigan Masters-19       NT   12:23.05  
 
Event 19  Women 60-64 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McNulty, Barbara          62 Florida Aquatic-14        NT   13:22.05  
  2 Taylor, Ginny             61 Sun City Hilton-55  16:30.00   16:27.72  
                1:50.65   3:53.87 (2:03.22)   6:00.33 (2:06.46)   8:05.47 (2:05.14)
     10:10.01 (2:04.54)  12:16.95 (2:06.94)  14:21.41 (2:04.46)  16:27.72 (2:06.31)
 
Event 19  Women 65-69 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Diane             66 O*H*I*O Masters-18        NT   12:43.80  
 
Event 19  Women 75-79 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyers, Susan             77 Sarasota Sharks-14  15:32.00   16:20.97  
 
Event 19  Women 80-84 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Easton, Luise             81 O*H*I*O Masters-18  20:26.42   19:52.20  
                2:17.00   4:46.86 (2:29.86)   7:15.19 (2:28.33)   9:46.75 (2:31.56)
     12:17.02 (2:30.27)  14:48.68 (2:31.66)  17:21.25 (2:32.57)  19:52.20 (2:30.95)
 
Event 19  Men 25-29 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCollister, Andrew       27 O*H*I*O Masters-18        NT    9:41.20  
  2 Foreman, Aaron            27 O*H*I*O Masters-18        NT   10:36.71  
 
Event 19  Men 60-64 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beatty, Chuck             60 O*H*I*O Masters-18        NT   11:37.41  
  2 Definis, Jay              60 O*H*I*O Masters-18  14:30.00   14:52.11  
                1:42.20   3:35.07 (1:52.87)   5:28.06 (1:52.99)   7:21.70 (1:53.64)
      9:16.97 (1:55.27)  11:10.95 (1:53.98)  13:03.51 (1:52.56)  14:52.11 (1:48.60)
 
Event 19  Men 65-69 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Borsuk, Edward            66 O*H*I*O Masters-18  11:09.56   11:14.51  
                1:19.20   2:45.17 (1:25.97)   4:10.27 (1:25.10)   5:35.73 (1:25.46)
      7:01.53 (1:25.80)   8:27.12 (1:25.59)   9:52.30 (1:25.18)  11:14.51 (1:22.21)
 
Event 20  Women 50-54 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bartkowiak, Sallie        54 Michigan Masters-19 23:30.79   23:02.58  
                1:27.98   3:03.21 (1:35.23)   4:38.07 (1:34.86)   6:11.89 (1:33.82)
      7:45.75 (1:33.86)   9:18.73 (1:32.98)  10:50.89 (1:32.16)  12:23.05 (1:32.16)
     13:54.59 (1:31.54)  15:26.32 (1:31.73)  16:57.36 (1:31.04)  18:29.04 (1:31.68)
     20:00.57 (1:31.53)  21:32.80 (1:32.23)  23:02.58 (1:29.78)                    
 
Event 20  Women 60-64 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McNulty, Barbara          62 Florida Aquatic-14  24:57.15   25:18.60  
                1:34.12   3:13.99 (1:39.87)   4:53.69 (1:39.70)   6:34.40 (1:40.71)
      8:15.40 (1:41.00)   9:57.40 (1:42.00)  11:39.83 (1:42.43)  13:22.05 (1:42.22)
     15:04.31 (1:42.26)  16:46.92 (1:42.61)  18:29.72 (1:42.80)  20:12.89 (1:43.17)
     21:55.57 (1:42.68)  23:37.92 (1:42.35)  25:18.60 (1:40.68)                    
 
Event 20  Women 65-69 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Diane             66 O*H*I*O Masters-18  23:29.00   24:09.51  
                1:27.31   3:02.23 (1:34.92)   4:38.75 (1:36.52)   6:14.60 (1:35.85)
      7:51.53 (1:36.93)   9:29.57 (1:38.04)  11:06.76 (1:37.19)  12:43.80 (1:37.04)
     14:21.90 (1:38.10)  15:59.54 (1:37.64)  17:37.93 (1:38.39)  19:16.25 (1:38.32)
     20:53.81 (1:37.56)  22:32.23 (1:38.42)  24:09.51 (1:37.28)                    
 
Event 20  Women 80-84 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Easton, Luise             81 O*H*I*O Masters-18        NT   37:37.58  
                2:13.82   4:40.81 (2:26.99)   7:06.94 (2:26.13)   9:33.96 (2:27.02)
     12:03.61 (2:29.65)  14:35.40 (2:31.79)  17:02.76 (2:27.36)  19:33.92 (2:31.16)
     22:08.10 (2:34.18)  24:41.57 (2:33.47)  27:15.73 (2:34.16)  29:50.83 (2:35.10)
     32:28.55 (2:37.72)  35:07.08 (2:38.53)  37:37.58 (2:30.50)                    
 
Event 20  Men 25-29 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCollister, Andrew       27 O*H*I*O Masters-18  18:30.99   18:02.62  
                1:09.65   2:23.97 (1:14.32)   3:37.39 (1:13.42)   4:50.89 (1:13.50)
      6:03.97 (1:13.08)   7:15.99 (1:12.02)   8:28.68 (1:12.69)   9:41.20 (1:12.52)
     10:54.14 (1:12.94)  12:06.88 (1:12.74)  13:19.34 (1:12.46)  14:31.22 (1:11.88)
     15:43.03 (1:11.81)  16:53.62 (1:10.59)  18:02.62 (1:09.00)                    
  2 Jaroszewicz, Matthew      29 O*H*I*O Masters-18  19:30.00   19:52.20  
                1:15.99   2:37.56 (1:21.57)   3:58.83 (1:21.27)   5:20.25 (1:21.42)
      6:41.04 (1:20.79)   8:01.10 (1:20.06)   9:21.56 (1:20.46)  10:41.35 (1:19.79)
     12:00.95 (1:19.60)  13:20.29 (1:19.34)  14:39.16 (1:18.87)  15:58.03 (1:18.87)
     17:17.33 (1:19.30)  18:35.51 (1:18.18)  19:52.20 (1:16.69)                    
  3 Foreman, Aaron            27 O*H*I*O Masters-18  20:37.61   20:06.39  
                1:12.12   2:32.11 (1:19.99)   3:52.82 (1:20.71)   5:13.52 (1:20.70)
      6:35.68 (1:22.16)   7:55.86 (1:20.18)   9:16.50 (1:20.64)  10:36.71 (1:20.21)
     11:58.69 (1:21.98)  13:20.03 (1:21.34)  14:42.37 (1:22.34)  16:03.88 (1:21.51)
     17:25.69 (1:21.81)  18:46.68 (1:20.99)  20:06.39 (1:19.71)                    
 
Event 20  Men 45-49 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gifford, Jeffrey          49 Liquid N'Durance-LE 36:00.00   34:41.74  
                1:59.53   4:13.05 (2:13.52)   6:27.04 (2:13.99)   8:44.23 (2:17.19)
     11:05.11 (2:20.88)  13:21.49 (2:16.38)  15:40.16 (2:18.67)  17:59.27 (2:19.11)
     20:19.64 (2:20.37)  22:41.56 (2:21.92)  25:05.24 (2:23.68)  27:30.06 (2:24.82)
     29:56.95 (2:26.89)  32:19.35 (2:22.40)  34:41.74 (2:22.39)                    
 
Event 20  Men 60-64 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beatty, Chuck             60 O*H*I*O Masters-18  21:20.00   21:57.40  
                1:21.90   2:48.52 (1:26.62)   4:15.26 (1:26.74)   5:43.11 (1:27.85)
      7:11.26 (1:28.15)   8:39.92 (1:28.66)  10:08.72 (1:28.80)  11:37.41 (1:28.69)
     13:06.47 (1:29.06)  14:35.56 (1:29.09)  16:04.77 (1:29.21)  17:33.43 (1:28.66)
     19:02.76 (1:29.33)  20:31.33 (1:28.57)  21:57.40 (1:26.07)                    
  2 Grassell, Duane           62 O*H*I*O Masters-18  29:22.00   29:40.80  
                1:46.80   3:41.50 (1:54.70)   5:37.87 (1:56.37)   7:35.30 (1:57.43)
      9:33.37 (1:58.07)  11:33.46 (2:00.09)  13:33.90 (2:00.44)  15:34.20 (2:00.30)
     17:34.70 (2:00.50)  19:34.78 (2:00.08)  21:36.29 (2:01.51)  23:36.58 (2:00.29)
     25:38.82 (2:02.24)  27:41.20 (2:02.38)  29:40.80 (1:59.60)                    
 
Event 20  Men 70-74 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allen, Bruce              72 O*H*I*O Masters-18  33:00.00   32:14.56  
                2:03.24   4:15.56 (2:12.32)   6:24.71 (2:09.15)   8:33.79 (2:09.08)
     10:43.91 (2:10.12)  12:53.68 (2:09.77)  15:03.99 (2:10.31)  17:13.69 (2:09.70)
     19:23.17 (2:09.48)  21:33.37 (2:10.20)  23:43.25 (2:09.88)  25:53.56 (2:10.31)
     28:02.82 (2:09.26)  30:11.70 (2:08.88)  32:14.56 (2:02.86)                    
 
Event 20  Men 75-79 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Thomas            75 O*H*I*O Masters-18  29:19.66   30:53.79  
                1:55.83   4:03.82 (2:07.99)   6:07.97 (2:04.15)   8:11.12 (2:03.15)
     10:14.73 (2:03.61)  12:17.60 (2:02.87)  14:21.80 (2:04.20)  16:25.95 (2:04.15)
     18:30.37 (2:04.42)  20:34.10 (2:03.73)  22:38.48 (2:04.38)  24:42.17 (2:03.69)
     26:47.26 (2:05.09)  28:50.79 (2:03.53)  30:53.79 (2:03.00)