Licensed to O*H*I*O Masters Swim Club                     Hy-Tek's Meet Manager
            2010 O*H*I*O Masters Pentathlon Swim Meet - 10/10/2010             
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 18-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burandt, Hannah L         23 O*H*-LE                          28.40  
  2 Calvo, Morena I           23 OHKS-LE                          32.45  
 
Event 1  Women 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brennan, Martha M         39 SHSH-LE                          41.13  
 
Event 1  Women 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Martha S       47 O*H*-LE                          42.70  
 
Event 1  Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bordner, Gale A           51 Unattached                       35.70  
  2 Feldkircher, Mary C       50 O*H*-LE                          44.39  
 
Event 1  Women 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                          51.76  
 
Event 1  Women 75-79 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waite, Nancy A            76 O*H*-LE                        1:09.59  
 
Event 1  Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ellek, Michael J          29 OHLAK                            44.80  
 
Event 1  Men 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schilf, Brian             38 Unattached                       28.61  
 
Event 1  Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                          29.84  
 
Event 1  Men 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Jack R          56 O*H*-LE                          27.89  
  2 Horwitz, Lou              57 SHSH-LE                          36.04  
 
Event 1  Men 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                          32.09  
  2 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                          41.50  
 
Event 1  Men 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                          45.00  
  2 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                          52.79  
 
Event 1  Men 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meador, Carl E            74 O*H*-LE                        1:00.28  
 
Event 1  Men 75-79 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                          55.10  
 
Event 2  Women 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean C          49 O*H*-LE                        1:31.28  
                  36.06     1:31.28 (55.22)                                        
 
Event 2  Women 50-54 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                        1:17.12  
 
Event 2  Women 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        1:28.69  
                1:02.37     1:28.69 (26.32)                                        
 
Event 2  Women 75-79 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        3:26.68  
                  55.40   3:26.68 (2:31.28)                                        
 
Event 2  Women 80-84 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        2:18.50  
                  36.29   2:18.50 (1:42.21)                                        
 
Event 2  Men 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Eschmann, Ehren T         25 O*H*-LE                        1:04.00  
                  37.10     1:04.00 (26.90)                                        
 
Event 2  Men 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        1:20.37  
 
Event 2  Men 50-54 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                        1:00.02  
  2 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                        1:57.28  
                  39.78   1:57.28 (1:17.50)                                        
 
Event 2  Men 60-64 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Motheral, Thomas W        62 O*H*-LE                        1:12.65  
                  28.07     1:12.65 (44.58)                                        
 
Event 3  Women 18-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burandt, Hannah L         23 O*H*-LE                          30.18  
  2 Calvo, Morena I           23 OHKS-LE                          36.71  
 
Event 3  Women 25-29 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Trzybinski, Laura M       29 LSSC-LE                          40.80  
 
Event 3  Women 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brennan, Martha M         39 SHSH-LE                          43.65  
 
Event 3  Women 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Martha S       47 O*H*-LE                          48.64  
 
Event 3  Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bordner, Gale A           51 Unattached                       38.65  
  2 Feldkircher, Mary C       50 O*H*-LE                          42.40  
 
Event 3  Women 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                          38.65  
 
Event 3  Women 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waite, Nancy A            76 O*H*-LE                          52.08  
 
Event 3  Men 25-29 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ellek, Michael J          29 OHLAK                            45.13  
 
Event 3  Men 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                          35.08  
 
Event 3  Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Jack R          56 O*H*-LE                          31.19  
  2 Horwitz, Lou              57 SHSH-LE                          33.10  
 
Event 3  Men 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                          39.08  
  2 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                          43.09  
 
Event 3  Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                          50.12  
  2 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                          56.98  
 
Event 3  Men 70-74 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meador, Carl E            74 O*H*-LE                          54.05  
 
Event 3  Men 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                        1:03.09  
 
Event 4  Women 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean C          49 O*H*-LE                        1:25.61  
 
Event 4  Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                        1:19.67  
 
Event 4  Women 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        1:24.38  
 
Event 4  Women 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        2:55.67  
                  58.59   2:55.67 (1:57.08)                                        
 
Event 4  Women 80-84 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        2:04.16  
                  50.43   2:04.16 (1:13.73)                                        
 
Event 4  Men 25-29 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Eschmann, Ehren T         25 O*H*-LE                        1:04.23  
 
Event 4  Men 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        1:35.09  
                  29.46   1:35.09 (1:05.63)                                        
 
Event 4  Men 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                        1:01.38  
  2 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                        1:44.49  
                  39.78   1:44.49 (1:04.71)                                        
 
Event 4  Men 80-84 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Daily, John R             82 O*H*-LE                        2:03.70  
                1:00.18   2:03.70 (1:03.52)                                        
 
Event 5  Women 18-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calvo, Morena I           23 OHKS-LE                          36.44  
  2 Burandt, Hannah L         23 O*H*-LE                          45.24  
 
Event 5  Women 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Trzybinski, Laura M       29 LSSC-LE                          43.19  
 
Event 5  Women 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brennan, Martha M         39 SHSH-LE                          42.52  
 
Event 5  Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Martha S       47 O*H*-LE                          50.94  
 
Event 5  Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bordner, Gale A           51 Unattached                       39.54  
  2 Feldkircher, Mary C       50 O*H*-LE                          52.44  
 
Event 5  Women 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                          53.76  
 
Event 5  Women 75-79 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waite, Nancy A            76 O*H*-LE                        1:05.76  
 
Event 5  Men 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ellek, Michael J          29 OHLAK                            47.12  
 
Event 5  Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Deane, Rusty              40 LSSC-LE                          31.19  
 
Event 5  Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                          34.96  
 
Event 5  Men 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Jack R          56 O*H*-LE                          31.86  
 
Event 5  Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                          43.43  
  2 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                          43.83  
  3 Schellschmidt, Ed R       61 O*H*-LE                          44.25  
 
Event 5  Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                          47.71  
  2 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                          50.35  
 
Event 5  Men 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meador, Carl E            74 O*H*-LE                          58.31  
 
Event 5  Men 75-79 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                             DQ  
 
Event 5  Men 80-84 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Daily, John R             82 O*H*-LE                          58.18  
 
Event 6  Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean C          49 O*H*-LE                        1:39.99  
                  34.39   1:39.99 (1:05.60)                                        
 
Event 6  Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                        1:29.45  
                1:11.13     1:29.45 (18.32)                                        
 
Event 6  Women 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        1:26.24  
 
Event 6  Women 80-84 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        2:30.19  
                  53.84   2:30.19 (1:36.35)                                        
 
Event 6  Men 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Eschmann, Ehren T         25 O*H*-LE                        1:13.38  
                  34.29     1:13.38 (39.09)                                        
 
Event 6  Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        1:16.32  
                  41.04     1:16.32 (35.28)                                        
 
Event 6  Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                        1:12.29  
  2 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                        1:47.42  
 
Event 7  Women 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burandt, Hannah L         23 O*H*-LE                          26.41  
  2 Calvo, Morena I           23 OHKS-LE                          29.28  
 
Event 7  Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Trzybinski, Laura M       29 LSSC-LE                          32.56  
 
Event 7  Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brennan, Martha M         39 SHSH-LE                          32.83  
 
Event 7  Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Martha S       47 O*H*-LE                          33.69  
 
Event 7  Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bordner, Gale A           51 Unattached                       31.25  
  2 Feldkircher, Mary C       50 O*H*-LE                          37.34  
  2 Hurd, Diane               52 O*H*-LE                          37.34  
 
Event 7  Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                          45.77  
 
Event 7  Women 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waite, Nancy A            76 O*H*-LE                          41.96  
 
Event 7  Men 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ellek, Michael J          29 OHLAK                            35.20  
 
Event 7  Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Deane, Rusty              40 LSSC-LE                          24.93  
 
Event 7  Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                          26.64  
 
Event 7  Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Jack R          56 O*H*-LE                          24.33  
  2 Horwitz, Lou              57 SHSH-LE                          28.82  
 
Event 7  Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                          28.87  
  2 Schellschmidt, Ed R       61 O*H*-LE                          34.19  
  3 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                          34.66  
 
Event 7  Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                          36.66  
  2 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                          43.75  
 
Event 7  Men 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meador, Carl E            74 O*H*-LE                          42.35  
 
Event 7  Men 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                          40.11  
 
Event 8  Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean C          49 O*H*-LE                        1:11.10  
                  33.24     1:11.10 (37.86)                                        
 
Event 8  Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                        1:07.07  
 
Event 8  Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        1:06.13  
                  28.03     1:06.13 (38.10)                                        
 
Event 8  Women 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        2:01.40  
                  46.56   2:01.40 (1:14.84)                                        
 
Event 8  Women 80-84 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        1:40.37  
                  32.73   1:40.37 (1:07.64)                                        
 
Event 8  Men 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Eschmann, Ehren T         25 O*H*-LE                          59.52  
 
Event 8  Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        1:09.25  
 
Event 8  Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schilf, Brian             38 Unattached                       58.19  
 
Event 8  Men 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                          53.89  
                  27.56       53.89 (26.33)                                        
  2 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                        1:21.49  
                  33.39     1:21.49 (48.10)                                        
 
Event 8  Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Motheral, Thomas W        62 O*H*-LE                        1:07.36  
                  32.65     1:07.36 (34.71)                                        
 
Event 8  Men 80-84 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Daily, John R             82 O*H*-LE                        1:37.85  
                  47.78     1:37.85 (50.07)                                        
 
Event 9  Women 18-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burandt, Hannah L         23 O*H*-LE                        1:06.73  
                  30.81     1:06.73 (35.92)                                        
  2 Calvo, Morena I           23 OHKS-LE                        1:14.78  
                  35.21     1:14.78 (39.57)                                        
 
Event 9  Women 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brennan, Martha M         39 SHSH-LE                        1:25.06  
 
Event 9  Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Martha S       47 O*H*-LE                        1:36.74  
                  42.12     1:36.74 (54.62)                                        
 
Event 9  Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Feldkircher, Mary C       50 O*H*-LE                        1:34.36  
                  55.61     1:34.36 (38.75)                                        
 -- Bordner, Gale A           51 Unattached                          DQ  
                  36.56          DQ (48.23)                                        
 
Event 9  Women 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGovern, Anne L          63 O*H*-LE                        1:54.70  
                  45.24   1:54.70 (1:09.46)                                        
 
Event 9  Women 75-79 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waite, Nancy A            76 O*H*-LE                        2:09.43  
                  48.88   2:09.43 (1:20.55)                                        
 
Event 9  Men 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ellek, Michael J          29 OHLAK                          1:35.99  
                  39.93     1:35.99 (56.06)                                        
 
Event 9  Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Deane, Rusty              40 LSSC-LE                        1:08.19  
                  30.29     1:08.19 (37.90)                                        
 
Event 9  Men 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gentile, Earl T           45 O*H*-LE                        1:11.12  
 
Event 9  Men 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Groselle, Jack R          56 O*H*-LE                        1:03.24  
  2 Horwitz, Lou              57 SHSH-LE                        1:15.27  
                  42.83     1:15.27 (32.44)                                        
 
Event 9  Men 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kappa, Gregory V          63 MEDM-LE                        1:18.25  
                  37.02     1:18.25 (41.23)                                        
  2 Motheral, Thomas W        62 O*H*-LE                        1:22.10  
                  43.76     1:22.10 (38.34)                                        
  3 McDonald, Bob G           61 O*H*-LE                        1:26.80  
  4 Schellschmidt, Ed R       61 O*H*-LE                        1:39.59  
                  59.15     1:39.59 (40.44)                                        
 
Event 9  Men 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Tom E             66 O*H*-LE                        1:40.55  
                  38.14   1:40.55 (1:02.41)                                        
  2 Meyer, Gerry H            66 O*H*-LE                        1:49.36  
                1:02.21     1:49.36 (47.15)                                        
 
Event 9  Men 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Meador, Carl E            74 O*H*-LE                        2:00.41  
                  56.29   2:00.41 (1:04.12)                                        
 
Event 9  Men 75-79 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Hamilton, Steve F         75 O*H*-LE                             DQ  
 
Event 10  Women 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean C          49 O*H*-LE                        3:10.32  
                  28.24     1:02.69 (34.45)     1:42.97 (40.28)   3:10.32 (1:27.35)
 
Event 10  Women 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norton, Judy H            53 O*H*-LE                        2:43.97  
                1:05.36   2:13.80 (1:08.44)   3:35.73 (1:21.93)         2:43.97 ( )
 
Event 10  Women 55-59 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rothenberg, Diane F       57 O*H*-LE                        2:52.61  
 
Event 10  Women 75-79 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brogan, Marianne B        75 O*H*-LE                        6:19.26  
 
Event 10  Women 80-84 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Russ, Betty J             83 O*H*-LE                        4:31.71  
                  54.72     1:51.42 (56.70)     2:48.19 (56.77)   4:31.71 (1:43.52)
 
Event 10  Men 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Eschmann, Ehren T         25 O*H*-LE                        2:30.00  
                  39.33     1:28.82 (49.49)     2:15.19 (46.37)     2:30.00 (14.81)
 
Event 10  Men 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hershey, Barclay H        34 O*H*-LE                        2:53.68  
                  44.10     1:31.46 (47.36)     2:27.43 (55.97)     2:53.68 (26.25)
 
Event 10  Men 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stultz, Todd W            50 O*H*-LE                        2:13.63  
  2 Rockwell, Dave A          52 O*H*-LE                        3:30.31  
                1:36.10   4:47.81 (3:11.71)   6:02.32 (1:14.51)         3:30.31 ( )